دکوراسیون داخلی منزل | یازده روش پرطرفدار طراحی دکوراسیون فضای باز ۲۰۱۷

دکوراسیون داخلی منزل | طراحی دکوراسیون منزل | چیدمان منزل | طراحی داخلی منزل

یازده روش پرطرفدار طراحی دکوراسیون فضای باز ۲۰۱۷

روش های جدید و مدرن در طراحی دکوراسیون فضای باز در سال ۲۰۱۷  نیز بسیار پر طرفدار و محبوب به حساب می آید ما در این مطلب شما را با یازده طراحی پر طرفدار دکوراسیون فضای باز ۲۰۱۷ که دارای طرفداران بسیاری  است آشنا خواهیم کرد.
دکوراسیون فضای باز ۲۰۱۷ :
۱٫ نورپردازی خلاق : اگر شما نیاز دارید تا بهترین استفاده را از فضای خارجی منزل در شب بکنید شما نیاز به نورپردازی فضای بیرونی منزل خود دارید درطراحی دکوراسیون فضای باز ۲۰۱۷ استفاده از نورهای مخفی در زیر میز و صندلی و همچنین زمین های اطراف با قابلیت تغییر رنگ نورها، تبدیل به یک برند شده است.
۲٫ سونا در فضای باز : برای افرادی که دوستدار استفاده از سونا هستند قرار دادن سونا در فضای باز منزل سرمایه گذاری موفقی در سال ۲۰۱۷۷ است.
۳٫ وجود استخر آب داغ در فضای باز : این گزینه نیز میتواند مانند سونا گزینه ای ایده آل برای استفاده در دکوراسیون فضای باز مدرندر سال ۲۰۱۷۷ باشد که  طرفداران زیادی در این سال داشته است.
۴٫ مواد طبیعی در باغ : اگر شما نیز به استفاده از مواد طبیعی در طراحی دکوراسیون منزل علاقه مند هستید هیچ جا مناسب تر از باغ برای استفاده از مواد و مصالح طبیعی نیست.
۵٫ صندلی غرق شده در استخر : به نمایش خیره کننده فضای دوستانه ای که در لبه استخر ایجاد شده است نگاه کنید. این ایده از بهترین ایده های به کار رفته در طراحی دکوراسیون فضای باز ۲۰۱۷ است که دارای طراحی ساده زیبا و شیک است.
۶٫ شومینه در فضای باز : استفاده از شومینه در فضای باز از دیگر طرح های پر طرفدار در سال ۲۰۱۷ است که می تواند شما را در روزهای سرد سال نیز برای جمع شدن در فضای باز منزل تشویق نماید.
۷٫ گیاهان بومی : در فضای باز منزل خود از گیاهان بومی استفاده کنید.  این امر باعث رشد بهتر گیاهان و همچنین احترام به محیط اطاف منزلتان می شود.
۸٫ باغچه دیواری : استفاده از باغچه های کوچک بر روی دیوارها یکی ازمحبوب ترین ایده ها در دیزاین دکوراسیون فضای باز ۲۰۱۷ است شما با  استفاده از خلاقیت خود میتوانید اشکال و اندازه های مختلفی با باغچه رنگارنگ خانه خود ببخشید.
۹٫ گیاهان دارویی در باغچه : استفاده از این امر ایده ای کاربردی و پر طرفدار در فضای خارجی منزل شماست.
۱۰٫ کاهش استفاده از چمن : ما متوجه ایم موضوع شده ایم که در سال ۲۰۱۷۷ استفاده از چمن جای خود را به استفاده از گیاهان برجسته داده است تا فضای زیباتری در دکوراسیون فضای باز منزلتان ایجاد شود.
۱۱٫ استفاده از چمن مصنوعی : در گذشته استفاده از چمن مصنوعی برای  ظاهر و کیفیت غیر طبیعی آن محبوبیت چندانی نداشت اما امروزه با پیشرفت ظاهر و درجه کیفیت چمن مصنوعی شاهد افزایش استفاده از آن مخصوصا برای افرادی که خواهان داشتن چمنی همیشه شاداب اند، هستیم.
دکوراسیون داخلی منزل | یازده روش پرطرفدار طراحی دکوراسیون فضای باز 2017


نظرات

پست‌های معروف از این وبلاگ

دکوراسیون داخلی منزل | طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن و متفاوت

خرید هاست و دامین رایگان | خرید هاست و دامین ارزان | خرید هاست و دامین ir | خرید هاست و دامین وردپرس

طراحی داخلی منزل | مدل درب اتاق خواب و درب های داخلی منازل مسکونی